Julita Maciejewska

Od najmłodszych lat taniec oraz sport był częścią mojego życia. Spędziłam wspaniały czas w jednym z zespołów tańca nowoczesnego, z którym uczestniczyłam w wielu konkursach tanecznych zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2015 roku ukończyłam studia na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, specjalność Choreografia i Techniki Tańca. Na zajęcia pole dance trafiłam około 5 lat temu, dzięki prezentowi, którym był karnet na pierwszy kurs. Od tamtej pory wiem, że jest to idealne połączenie sportu i tańca, w którym odnalazłam siebie. Treningi okazały się być dla mnie lekcją budowania pewności siebie, a pokonywanie kolejnych barier motywowało do dalszego działania. Stawiam na rozwój dlatego uczestniczyłam w warsztatach m.in z Oleną Mininą, Annie Marie Kot, Bereniką Nienadowską i innymi.

Patrycja Wojnowska

Obszar specjalizacji: Trenerka Pole Dance, Aerial Hoop, wykwalifikowany Trener Personalny oraz Instruktor Fitness

Doświadczenie zawodowe: Sport od zawsze towarzyszył jej w życiu. 8 lat pływała wyczynowo, 4 lata zawodniczka lekkiej atletyki dodatkowo jeździectwo oraz taniec . W końcu przyszedł czas na Pole Dance i tak połączyła pasje z praca. Od 6 lat prowadzi zajęcia pole dance, Aerial Hoop , stretching oraz fitness. Finalistka zawodów Pole Art Polska 2019 w kategorii duet. Doświadczenie oraz umiejętności zdobywa na licznych warsztatach z master trenerami pole dance z Polski jak i z zagranicy.

Po godzinach mama 6 letniej Alicji :)

Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego - kierunek Zootechnika
Absolwentka SKK - kierunek technik weterynarii
Zdobyty dyplom zawodowy w szkole makijażu i charakteryzacji Make up STAR

Karina Podlaska

W życiu trzeba próbować nowych rzeczy! Właśnie w ten sposób rozpoczęłam przygodę z rurką, która trwa już prawie 5 lat.

Dla mnie to najpiękniejsza podróż, jaką mogłam sobie wymarzyć. Środowisko pole dance jest bardzo wspierające, a sam sport otwiera człowieka i pozytywnie wpływa na samoakceptację. Jeśli wydaje Wam się, że z jakiegoś powodu nie ma dla Was miejsca na tych zajęciach – nic bardziej mylnego! Uważam, że każdy może ćwiczyć – nie ma czegoś takiego jak za słabe ręce czy brak rozciągnięcia. Wszystko przychodzi z czasem, tak naprawdę każdy trening nas rozwija i pomaga progresować. Małe kroki to też kroki ;). W pole dance najbardziej jara mnie różnorodność i możliwość wyrażania siebie na wiele sposobów. Można w eteryczny i kobiecy sposób wirować wokół rury, tupnąć obcasem i pokazać pazur albo zrobić imponującego combosa prezentując przy tym całą swoją siłę.

Sama nigdy nie byłam „super koksem”, musiałam uczyć się cierpliwości (w kontekście własnego progresu) więc wydaje mi się że to dzięki temu potrafię z empatią podejść do innych ludzi. Uwielbiam uczyć się od lepszych, kiedy tylko mam okazję biorę udział w warsztatach i zajęciach u różnych instruktorów, ponieważ każdy z nich ma inną wiedzę, styl i predyspozycje, dzięki czemu wyciągam dla siebie co najlepsze z treningów!

Iza Bujak

Iza Bujak brała udział w warsztatach u najlepszych trenerów pole dance w Polsce i za granicą, m.in. Dimitri Politov, Olga Trifonova, Pink Puma, Eduardo Silva, Agata Jarzębowska, Kuba Kolasa, Klaudia Nowak, Anne-Marie Kot, Marta Stachowicz, Katarzyna Bielecka. Osiągniecia: I miejsce na I Ogólnopolskich Mistrzostwach Pole Dance o Puchar Lejdis Studio.

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 12 lat w zespole tanecznym miejskiego domu kultury, z którym zdobywałam miejsca na podium w wielu konkursach tanecznych. Próbując różnych stylów tanecznych takich jak hip hop, dance hall czy new age, trafiłam w końcu na zajęcia tańca współczesnego oraz jazz. Po kilkuletniej przygodzie z tańcem wybrałam się na pole dance i dopiero taniec w powietrzu podbił na dobre moje serce i stał się moją największą pasją.

Julia Borowiecka

Szarfy i koła cyrkowe są ważną częścią mojego życia, jednak tą pasję odkryłam dopiero jako nastolatka. Wcześniej przez osiem lat uczyłam się gry na skrzypcach i fortepianie w PSM w Pabianicach. Tam pokochałam muzykę, dzięki czemu zaczęłam interesować się również tańcem, a następnie gimnastyką. Mimo to cały czas czegoś mi brakowało. Szukając innego rodzaju sportu znalazłam taniec powietrzny. Kiedy trafiłam do dream teamu, bardzo zachęciła mnie atmosfera tego miejsca, ale to, co zatrzymało mnie tam na dłużej, to miłość do szarf i kół cyrkowych. Okazało się, że brakującym elementem były nieograniczone możliwości, jakie daje oderwanie się od ziemi. Na zajęciach postaram się sprawić, abyście tak jak ja, zakochali się w tym sporcie ❤️

Martyna Pawlicka

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 7 lat. Zaczynając od rock'n'rolla, przez taniec współczesny, hip hop, modern i jazz, aż w końcu natrafiłam na trening pole dance. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Szukałam zmiany, czegoś innego, a znalazłam swoją nową pasję. Od tamtej pory jest do dla mnie idealne połączenie treningu siłowego oraz tańca, który kocham całą sobą. Gdy przychodzę na salę, zapominam o świecie poza nią. Treningi są moją odskocznią od rzeczywistości i wszystkich problemów. Cały czas rozwijam się i zdobywam nową wiedzę poprzez udział w obozach i warsztatach. W mojej pole dancowej karierze miałam przyjemność uczestniczenia w warsztatach u tak cudownych ludzi jak Kuba Kolasa, Zuza Kijanowska, Lubiś, Magda Karasińska, Kasia Świech, Olga Baidyuk i wiele innych.