Julita Maciejewska

Od najmłodszych lat taniec oraz sport był częścią mojego życia. Spędziłam wspaniały czas w jednym z zespołów tańca nowoczesnego, z którym uczestniczyłam w wielu konkursach tanecznych zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2015 roku ukończyłam studia na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, specjalność Choreografia i Techniki Tańca. Na zajęcia pole dance trafiłam około 5 lat temu, dzięki prezentowi, którym był karnet na pierwszy kurs. Od tamtej pory wiem, że jest to idealne połączenie sportu i tańca, w którym odnalazłam siebie. Treningi okazały się być dla mnie lekcją budowania pewności siebie, a pokonywanie kolejnych barier motywowało do dalszego działania. Stawiam na rozwój dlatego uczestniczyłam w warsztatach m.in z Oleną Mininą, Annie Marie Kot, Bereniką Nienadowską i innymi.

Marysia Budzińska

Mam na imię Marysia i jestem mamą Mariki oraz Matyldy.

Od najmłodszych lat jestem zafascynowana sportem oraz wszelkimi formami ruchu. W mojej maleńkiej głowie pojawiło się nawet dziecięce marzenie, aby pracować w cyrku i “latać” pod sufitem. Moje życie potoczyło się jednak inaczej, w 2013 roku ukończyłam studia na Politechnice Łódziej - kierunek Biotechnologia, a dwa lata później urodziłam pierwszą córkę. To wtedy totalnie zachwyciłam się kobiecym ciałem i jego niesamowitymi możliwościami.

Zaczęłam regularnie pracować ze swoim ciałem trenując pole dance, aerial straps, rozciągając się i wykorzystując codziennie sytuacje do znajdywania nowych form ruchu. Brałam udział w wielu warsztatach pole dancowych z takimi osobami jak: Pink Puma, Noemi Marosvolgyi, Iron Iza, Malwina Ginter-Stenka, czy Justyna Fedorczuk rozwijając swoje umiejętności, dzięki czemu 3 lata temu zostałam instruktorem i do dziś mogę zarażać swoją pasją inne osoby oraz realizować swoje małe marzenia.

W rurce kocham jej wszechstronność i możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Najlepiej odnajduję się w combosach siłowych i ostatnio dynamicznych, choć szpagaty nie są mi obce. Na zajęciach potrafię dużo gadać i rozkładać tricki i figury na czynniki pierwsze, ale to wszystko dla waszego bezpieczeństwa. Bardzo ważna jest również dla mnie asekuracja, abyście czuli się bezpiecznie podczas bardziej wymagających przejść.

Dodatkowo jestem snowbnoardowym freakiem i wierzę, że w przyszłości będę poruszać się po rurkach w snowparku tak sprawnie jak na rurce na sali. Kocham śnieg i góry, może kiedyś przeprowadzę się w Tatry z moją rodziną łącząc obydwie życiowe pasje jakimi są: pole dance i snowboard.

Do zobaczenia na sali !!!

Nikola Miszalska

Swoją przygodę z tańcem zaczynałam od tańca nowoczesnego, następne kilka lat tańczyłam hip hop, ale swoją prawdziwą pasje znalazłam, kiedy zaczęłam moją przygodę z pole dance. Uczyłam się na warsztatach oraz obozach pod okiem najlepszych instruktorów oraz na lekcjach prywatnych. Najbardziej lubię wszystkie dynamicze kombosy, regripy i zeskoki. Uwielbiam w tym sporcie to, że cały czas mogę sobie stawiać wyzwania, pokonywać moje strachy, a moje ciało i głową ciągle potrafią mnie zaskakiwać. Na zajęciach liczy się dobra zabawa! Chcę zarazić wszystkich rurkowiczów takim entuzjazmem jakim sama pałam do rurki!

Karina Podlaska

W życiu trzeba próbować nowych rzeczy! Właśnie w ten sposób rozpoczęłam przygodę z rurką, która trwa już prawie 5 lat.

Dla mnie to najpiękniejsza podróż, jaką mogłam sobie wymarzyć. Środowisko pole dance jest bardzo wspierające, a sam sport otwiera człowieka i pozytywnie wpływa na samoakceptację. Jeśli wydaje Wam się, że z jakiegoś powodu nie ma dla Was miejsca na tych zajęciach – nic bardziej mylnego! Uważam, że każdy może ćwiczyć – nie ma czegoś takiego jak za słabe ręce czy brak rozciągnięcia. Wszystko przychodzi z czasem, tak naprawdę każdy trening nas rozwija i pomaga progresować. Małe kroki to też kroki ;). W pole dance najbardziej jara mnie różnorodność i możliwość wyrażania siebie na wiele sposobów. Można w eteryczny i kobiecy sposób wirować wokół rury, tupnąć obcasem i pokazać pazur albo zrobić imponującego combosa prezentując przy tym całą swoją siłę.

Sama nigdy nie byłam „super koksem”, musiałam uczyć się cierpliwości (w kontekście własnego progresu) więc wydaje mi się że to dzięki temu potrafię z empatią podejść do innych ludzi. Uwielbiam uczyć się od lepszych, kiedy tylko mam okazję biorę udział w warsztatach i zajęciach u różnych instruktorów, ponieważ każdy z nich ma inną wiedzę, styl i predyspozycje, dzięki czemu wyciągam dla siebie co najlepsze z treningów!

Iza Bujak

Iza Bujak brała udział w warsztatach u najlepszych trenerów pole dance w Polsce i za granicą, m.in. Dimitri Politov, Olga Trifonova, Pink Puma, Eduardo Silva, Agata Jarzębowska, Kuba Kolasa, Klaudia Nowak, Anne-Marie Kot, Marta Stachowicz, Katarzyna Bielecka. Osiągniecia: I miejsce na I Ogólnopolskich Mistrzostwach Pole Dance o Puchar Lejdis Studio.

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 12 lat w zespole tanecznym miejskiego domu kultury, z którym zdobywałam miejsca na podium w wielu konkursach tanecznych. Próbując różnych stylów tanecznych takich jak hip hop, dance hall czy new age, trafiłam w końcu na zajęcia tańca współczesnego oraz jazz. Po kilkuletniej przygodzie z tańcem wybrałam się na pole dance i dopiero taniec w powietrzu podbił na dobre moje serce i stał się moją największą pasją.

Julia Borowiecka

Szarfy i koła cyrkowe są ważną częścią mojego życia, jednak tą pasję odkryłam dopiero jako nastolatka. Wcześniej przez osiem lat uczyłam się gry na skrzypcach i fortepianie w PSM w Pabianicach. Tam pokochałam muzykę, dzięki czemu zaczęłam interesować się również tańcem, a następnie gimnastyką. Mimo to cały czas czegoś mi brakowało. Szukając innego rodzaju sportu znalazłam taniec powietrzny. Kiedy trafiłam do dream teamu, bardzo zachęciła mnie atmosfera tego miejsca, ale to, co zatrzymało mnie tam na dłużej, to miłość do szarf i kół cyrkowych. Okazało się, że brakującym elementem były nieograniczone możliwości, jakie daje oderwanie się od ziemi. Na zajęciach postaram się sprawić, abyście tak jak ja, zakochali się w tym sporcie ❤️